AFP
FNSS Duyurusu

FNSS Duyurusu 13 Ekim 2016

FNSS Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri’nde


Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın himayeleriyle, yerel ve uluslararası tedarikçi ve üreticiler için iş odaklı bir platform oluşturan ve aynı zamanda gelecek işbirlikleri için fırsatlar sunan Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri Ankara Congresium’da devam ediyor.
FNSS’nin de sponsorlar arasında yer aldığı üç günlük etkinlik boyunca, endüstrideki pazar gelişmeleri, firmaların tedarik zinciri stratejileri ile ilgili bilgiler düzenlenen konferans ve yenilikçi çalıştaylarla katılımcılarla birlikte ele alınıyor.
FNSS Başkan Danışmanı, TOBB Savunma Sanayii Meclisi Başkan Yardımcısı, SaSaD Strateji ve Halkla İlişkiler Kurulu Başkanı, ASD DBU* ve ELDIG** Türkiye Temsilcisi, Haluk Bulucu’nun oturum başkanlığı yaptığı organizasyonda, FNSS Kalite ve İş Mükemmelliği Müdür’ü İhsan Kahraman “Yeni Ürünler – Teknolojiler ve Tedarik Zinciri Yaklaşımı” konulu sunumuyla FNSS’nin çeyrek asırlık sektörel bilgi birikimi ve tecrübelerini dinleyicilerle paylaştı.
FNSS, ülkemizin savunma sanayii faaliyetleri konularında gerçekleştirilen etkinliklere, sektörün tüm paydaşlarıyla birlikte katkı sağlamaya ve bu etkinliklerde aktif rol almaya devam edecek.
 
* Avrupa Uzay ve Savunma Sanayicileri Birliği Savunma Birimi
** Avrupa Kara Savunma Sanayi Grubu

 

Kısa Link : http://c4news.me/QxqCD
Paylaş:
81. Sayı

İLGİLİ HABERLER