AFP
SSB'den IDEX Çıkarması

SSB'den IDEX Çıkarması 14 Şubat 2019

Bir basın bülteni yayımlayan Savunma Sanayii Başkanlığı(SSB), 17-21 Şubat’ta Abu Dabi’de düzenlenecek 14. IDEX Uluslararası Savunma Fuarı ve Konferansı’na  23 firma ile katılım sağlanacağını duyurdu.

İki yılda bir düzenlenen fuar en son 2017 yılında bin 235 uluslararası firma ve 100 binden fazla katılımcıyla gerçekleştirildi.

Türkiye, IDEX 2019’a Savunma Sanayii Başkanlığı liderliğinde 23 firma ile katılım sağlayacak. Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkeleri başta olmak üzere bütün katılımcılara yönelik Türk savunma sanayii firmalarınca üretilen ürünler ve hizmetlerin tanıtımı gerçekleştirilecek.Fuar sırasında Türk savunma sanayii firmaları tarafından üretilen zırhlı araç platformları, insansız çeşitli kara ve hava araçları, deniz sistemleri, silah sistemleri, elektronik sistemler, mühimmatlar, simülatörler, askeri tekstil ürünleri, lojistik destek ürünlerinin tanıtım ve sunumları yapılacak. Fuar sırasında Türk resmi delegasyonunca fuara katılım sağlayan ülke delegasyonları ile görüşmeler gerçekleştirilecek

Fuara Türkiye'den alfabetik sırayla

AKTİF SAVUNMA, ARES, ASELSAN, ASFAT, CES İLERİ KOMPOZİT, DESAN, ELEKTROLAND, FNSS, GARANTİ GİYİM, GLOBAL DEFENCE, GÜL OTOMOTİV, HAVELSAN, MKEK, NICOMATIC, OTOKAR, REPKON, ROKETSAN, STM, T KALIP,  TRANSVARO, UNİFO GIDA, YAKUPOĞLU, YONCA-ONUK firmaları katılacak. 

Kısa Link : http://c4news.me/nwkPZ
Paylaş:
85. Sayı

İLGİLİ HABERLER